TERRARIA

Modele terrariów oferowanych przez naszą firmę zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń hodowców krajowych. Ich sugestie pozwoliły zaprojektować terraria idealne dla hodowli wszelkiego rodzaju gadów i płazów. Obecnie na rynku Polskim oferujemy wiele podstawowych modeli terrariów o długościach od 20 do 150 cm.

Każde nasze terrarium posiada dwie nikiel-chrom siatki wentylacyjne, z przodu i na górze zbiornika. Zapewnia to optymalną cyrkulację powietrza, nie powodując jednocześnie przeziębienia u zwierząt. Terraria klejone są bezbarwnym lub czarnym silikonem.

Wykonujemy również terraria o nietypowych wymiarach, z dodatkowymi wentylacjami, otworami na deszczownice i kable.

Naszymi Klientami jest między innymi Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy, Stare Zoo w Poznaniu, hodowcy a także indywidualni Klienci.

Zakupione terraria możecie Państwo wyposażyć u nas w produkty firmy Sera - niemieckiej firmy z 40-letnim doświadczeniem w branży akwarystycznej i terrarystycznej. Sera to jeden z wiodących producentów wyposażenia akwariów i terrariów na świecie. Produkty firmy Sera charakteryzują się trwałością, dbałością o szczegóły i innowacyjnymi rozwiązaniami. Zapraszamy Państwa do zakładki WYPOSAŻENIE TERRARIÓW gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne produkty do swojego terrarium