Szkło opti white

W naszej ofercie proponujemy państwu akwaria ze szkła  OPTIWHITE

Akwaria ze szkła OPTIWHITE PILKINGTON- gwarantują wierne odwzorowanie kolorów ryb i roślin .Szkło OPTIWHITE jest całkowicie przeżroczystym szkłem o obniżonej zawartości żelaza jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie zostało całkowicie wyeliminowane .

Zaletami szkła są : krystalicznie przeżroczysta woda , naturalne barwy ryb i roślin , idealny efekt estetyczny .

 Akwaria dostępne są w grubościach  od 4 mm do 12 mm. Grubość szkła dostosowana jest do litrażu zbiornika, w oparciu o normy międzynarodowe. Zapewnia to maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania każdego z typów akwariów.

Dodatkowo, tam gdzie jest to niezbędne, zbiorniki posiadają specjalne listwy wzmacniające na przedniej i tylnej ścianie akwarium, jak również wzmacniające poprzeczki.

Wszystkie nasze Akwaria klejone są przy zastosowaniu specjalnych transparentnych silikonów, przeznaczonych tylko do klejenia akwariów. Klej rozprowadzany jest równomiernie, dzięki czemu zbiornik wygląda estetycznie.

Szkło optiwhite jest ze szlifem trapezowym dodatkowo polerowanym dla zapewnienia idealnego, luksusowego wyglądu.

Firma SKORPION to nie tylko akwaria  oferujemy też TERRARIA oraz NIETYPOWE AKWARIA I TERRARIA dbamy o to aby każdy z naszych klientów był zadowolony ze swojego wyboru .

                                  Dzięki niskiej cenie PRODUCENTA możesz spełnić swoje marzenia o akwariach OPTIWHITE